Kérjük ajánlja fel adója egy százalékát a batsányis diákok számára!

A Batsányi János Alapítvány az idén is támogatni szeretné az iskola tehetséges diákjait. A már hagyományosnak számító ösztöndíjak, pályázatok mellett (tanulmányi kirándulás támogatása, tanulmányi ösztöndíj, Pro Schola-díj, Farkas György-díj, Havas Gyula-díj) az előző tanévekben bevezetett új támogatási formát is folytatni szeretnénk: a diákok tanulmányi versenyeken való részvételét szeretnénk segíteni a szállásdíj, utazási költségek és nevezési díj átvállalásával.

Kérjük, ha módjában áll, segítse az Alapítvány munkáját, és ezzel az iskola diákjait. Ajánlja fel adója 1 %-át a Batsányi János Alapítvány javára.

A Batsányi János Alapítvány adószáma:
19085744-106

Amennyiben adományt szeretne eljuttatni Alapítványunknak, megteheti az alábbi számlaszámon:

57200048-10009093
Szegvár és Vidéke Takarékszövetkezet