Diáknap

Hagyományainkhoz híven április 1-jén idén is megrendezésre került a diáknap iskolánkban. Hatalmas lelkesedéssel vágott bele a DÖK csapata a szervezésébe, hiszen diáktársainknak idén is szerettünk volna egy felejthetetlen napot, amikor mi uraljuk az iskolát. Pénteken már-már a „hajnali” órákban tevékenykedtek a DÖK vezetői, hogy minden a helyén legyen, minden stimmeljen.
A reggeli megnyitó folyamán diákelnökünk, Forgó Dandus átvette a hatalmat Konkolyné Tóth Györgyi igazgatóhelyettes asszonytól, majd kezdetét vette a nap. Máthé Dániel egykori BJG-s tanuló fergetes buborék show-val szórakoztatott minket, majd megzenésített verseket hallhattunk az Aphonia zenekar jóvoltából. Kihirdettük a márciusi hónap diákjait és az év tanárát, valamint diákját. A program lezárásaként fotót készítettünk. A közös megnyitó után mindenki szabadon választott programokon vehetett részt. Volt minden jó: előadások, filmnézés, hajfonás, bikarodeó, reform és egészséges ételek kóstolója, buborékshow, foci, röpi, ping-pong, masszázs, GO, sakk, csocsó, autós- és motoros szimulátor, vezetési lehetőség, tűzoltóság munkájának megismerése, és még számos érdekes program. Georg Spöttle Európa határok nélkül, Molnár Dóra Kambodzsa újjászületése, Végh-Kósa Anita Karrierépítés nőként a celebek világában című előadásait hallgathatták meg az érdeklődők. Visszajelzéseitek alapján idén is jól sikerült ez a nap. Ezúton szeretnénk megköszönni a segítő tanárok munkáját, fellépőinknek, vendégeinknek a részvételt, a Radioboyz csapatának, hogy egész délelőtt szolgáltatták a zenét, mindenki Molnár Attilájának a technikai közreműködést, valamint az osztályok aktív részvételét. Jövőre ismét várunk Benneteket!!!
Fotók a közösségi oldalon: 1. album és 2. album.