15 órányi vidámság

Nyugodt szívvel mondhatjuk, hogy a már hagyománnyá vált 15 órás vetélkedő idén is nagy sikert aratott. Október 28-án az esti órákban 10 csapattal vágtunk neki az éjszakának, három téma blokkra bontva a színes feladatokat: első volt a varázslatok világa mely a Harry Potter névre hallgatott, ezt követte a műveltség, művészet, majd a következő témakörben az ügyességé volt a főszerep. Volt mindenféle - fajta, amit csak el tudunk képzelni: ügyességi, kreativitást- és figyelmet ig...énylő, na és persze a műveltségre vonatkozó feladatok sem maradhattak el.

Diákönkormányzatunk már az első éves ülése után megszervezte a szervező csapatot, és lelkesen vágott bele a kemény munkába, hogy ismét magas színvonalú vetélkedőt tudjunk szervezni a játékos kedvű tanulóinknak, tanárainknak. Az est sikerességére utal, hogy az induló 10 csapatból 8-cal fejeztük be a vetélkedőt (az ötödik és hatodik osztályos tanulók csapatai este 10:00-ig maradhattak). Szoros végeredmény után harmadik helyen végzett a 10/B osztály, második lett a tanári csapat és a dobogó legfelső fokára a 11/A osztály csapata állhatott.
Ezúton szeretnénk köszönetet mondani azoknak a diákoknak, akik energiájukat nem kímélve kivették részüket a szervezésből és a lebonyolításból, a RadioBoyz csapatának, hogy egész este biztosították számunkra a remek zenéket valamint Molnár Attilának, és Kaszás Tamásnak, akik a technikai felszerelést szolgáltatták, hogy gördülékenyen menjen minden. Hálásak vagyunk a Lili-Dekornak, aki a dekorációban segített. Külön köszönet Banka Roxinak, Máthé Daninak és Varga Máténak a különleges produkciókért, és a tanári csapatnak, akik végig felügyelték a rendet és őrizték a jókedvünket.

Fotók a közösségi oldal képgalériájában.