Medve matekverseny

Ajánlom

Idén április 13-án másodjára vettünk részt Budapesten, a Gellért-hegyen megrendezett szabadtéri matekversenyen, amelyen közel 1500 versenyző, valamint több mint 100 szervező volt jelen. Iskolánkból 8 háromfős csapat indult április 13-án szombaton kora reggel vonattal a 10 órakor kezdődő versenyre.

 

A hegyen különböző pontokon állomások voltak, ahol feladatokat kellett megoldani. Erre összesen 5 óra állt rendelkezésünkre. A nap nagyon jó hangulatban telt el. Fel sem tűnt igazán, hogy egy versenyen veszünk részt, mivel kint voltunk a friss levegőn, túráztunk és ehhez gyönyörű kilátás tárult elénk, tehát mindenki pozitív élményekkel gazdagodva tért haza. Jövőre is ott a helyünk, reméljük akkor még eredményesebbek leszünk!

A verseny szervezői készítettünk egy népszerűsítő videóta versenyekkel kapcsolatos összes információ fent van a megújult MatekLapon

 

 

Iskolánk működő ECL Nyelvvizsgahely.