Tanáraink

módosítva: 2016. augusztus 25.

  • Abonyiné Kiss Ágnes matematika
  • Almási Mariann földrajz-rajz vizuális és környezetkultúra
  • Baricsné Kapus Éva  kémia-fizika, munkaközösség-vezető
  • Bedéné Fodor Virág    angol nyelv
  • Bíró Edit német nyelv
  • Blázsik Ibolya Tünde   matematika, munkaközösség-vezető
  • Bólya Jánosné   konyhatechnológia
  • Borda Zsolt Ervin   földrajz-testnevelés, munkaközösség-vezető
  • Bujáki Olga     matematika-testnevelés
  • Cseri Gáborné     biológia-földrajz
  • Duka Enikő    német nyelv
  • Fehér József     matematika
  • Forgóné Hajdú Erika     magyar-történelem
  • Földesiné Pacskó Andrea iskolapszichológus
  • Gilicze Tamás    számítástechnika-fizika-technika
  • Giliczéné László Kókai Mária   matematika-fizika-számítástechnika, laboratóriumvezető
  • Hajdúné Tyukász Zsuzsanna angol nyelv, DÖK segítő tanár
  • Hattayer Róbert  történelem, szociológia, intézményvezető-helyettes
  • Hekkelné Zsíros Ildikó  matematika
  • Herczegné Zsiga Ágnes  magyar-angol 
  • Kalmárné Héjjas Hedvig  német-orosz, munkaközösség-vezető
  • Kardosné Pataki Mónika  angol-német nyelv
  • Kiss Attila   testnevelés-technika, intézményvezető
  • Kissné Kocsis Marianna   magyar-művelődésszervező, munkaközösség-vezető
  • Kisteleki Klára    könyvtáros, és ifjúságvédelmet segítő tanár
  • Konkolyné Tóth Györgyi    testnevelés-német, intézményvezető-helyettes
  • Kovács Brigitta   testnevelés
  • Kovács Péter    informatika - gazdasági ismeretek
  • Dr. Kőrösi Tibor történelem, etika, erkölcstan
  • Kulikné Árgyelán Klára   angol-francia nyelv
  • Leirer Tibor   napközis tanár

    Leirerné Katona Ágnes    angol-rajz

  • Lovas Laura    magyar-könyvtár, munkaközösség-vezető
  • Náfrádi Imre    magyar-történelem
  • Papp Zoltán   testnevelés
  • Pappné Hajas Ibolya     matematika-technika-informatika
  • Páhán Noémi    angol nyelv
  • Pintérné Dr. Kurunczi Magdolna   olasz nyelv
  • Posta István    magyar-történelem
  • Postáné Pető Györgyi    magyar-történelem
  • Rideg-Fekete Márta     angol-ének
  • Szabó László    matematika-fizika, Öveges munkacsoport vezetője
  • Csépe Erzsébet    idegenforgalom - szállodai ismeretek-marketing
  • Szabóné Sinkó Tünde földrajz-biológia
  • Széll Gábor    latin-történelem, munkaközösség-vezető
  • Tábori Levente  biológia-kémia
  • Tábori Leventéné  biológia-kémia
  • Tari Tamás  angol-matematika
  • Törő Melinda   napközis tanár
  • Törökné Török Ildikó fizika-biológia

Óraadók

  • Berkes Ilona  orosz
  • Kecskés László katolikus hittan
  • Molnár Marianna fejlesztő pedagógus
  • Péter Zoltánné    magyar-művelődésszervező
  • Sarusi Ildikó   református hittan 
  • Stéhlikné Szalkai Mária   rajz

 

 

Iskolánk működő ECL Nyelvvizsgahely.