BJG sítábor 2018.

Ajánlom

Ebben a tanévben február elején iskolánk 80 fős csapata síelni volt az ausztriai Gerlitzenben, ahol négy napot síelhettek, snowboardozhattak az erre vállalkozó diákok. Iskolánk legfiatalabbjai és a tapasztalt síelők is egyaránt jól érezték magukat a sítáborban. 

Az először síelőket és snowboardozókat tapasztalt síoktatók tanították e sportok alapjaira, titkaira. Az otthonos szállás, a sípályák minősége, az időjárás, a síoktatók és a diákok lelkesedése felejthetetlenné tették a résztvevőknek a síeléssel töltött napokat.

A sítábor végére minden diák – aki még nem tudott - megtanult síelni, snowboardozni. Minden résztvevő őrzi emlékeiben ezt az élményekkel teli sportos hetet. A fényképek is árulkodóak, jövőre újra síelünk a Batsányi csapatával!

Iskolánk működő ECL Nyelvvizsgahely.