Az Educatio-n jártunk

Ajánlom

Az Educatio egy olyan Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás, mely azzal a céllal jött létre, hogy választ adjon a felsőoktatással kapcsolatos kérdéseinkre. Feladata összekapcsolni a hazai – és külföldi felsőoktatási intézményeket, tankönyvkiadókat, nyelviskolákat, szakképző intézményeket a diákokkal, az oktatókkal és szülőkkel.

Kb. 150 kiállító és mintegy 45000 látogató részvételére számítanak az idén. Közel 50 felsőoktatási intézmény jelenlegi hallgatói-, oktatói adják át a legfontosabb információkat a képzéseikről, a szokásaikról, a kollégiumi elhelyezésről, és akár a tanulmányokat követő életlehetőségekről is.

A belépés minden látogató számára ingyenes!
A programot Rétvári Bence nyitotta meg.

2018. január 18-án iskolánk 50 fővel látogatta meg ezt a kiállítást, hogy segítsen tanulóinknak a továbbtanulásban. Rengeteg információt kaptunk a továbbtanuláshoz szükséges pontok számításáról, a nyelvvizsgák lehetőségeiről és az érettségik jogi szabályozásáról is. Az egyik standon még volt diákunkkal is találkozhattunk. Köszönjük Tábori Leventéné tanárnőnek, hogy megszervezte.

(Baricsné Kapus Éva)

Iskolánk működő ECL Nyelvvizsgahely.