NYELVI KONFERENCIA A BJG-BEN

Ajánlom

2018. április 12-én került megrendezésre, a már hagyományosnak számító Nyelvi konferencia a Batsányiban. Minden évben egy megadott témán belül.az intézményünkben tanított nyelvek bármelyikén, de főleg  angol és német nyelven tartanak tanulóink kiselőadásokat a témához kapcsolódóan.

Idén a konferencia meghirdetett témaköre a „Digitális világ”volt. 

Ez alkalommal kilenc nagyon tartalmas és színvonalas prezentációt láthattunk, hallhattunk diákjainktól. Gondosan megválasztott témák, szépen felépített gondolatmenetek és nagy odafigyeléssel megszerkesztett képanyag jellemezte a diákok munkáját.

Nagy örömmel láttuk, hogy már a hatodik évfolyam is képviseltette magát német nyelven előadott prezentációjukkal. Reméljük jövőre még többen érzik majd úgy, hogy szeretnék megmutatni képességeiket valamelyik idegen nyelven.

Köszönjük szépen a diákok kiemelkedő munkáját!

Leirerné Katona Ágnes

idegen nyelvi munkaközösség

 

Iskolánk működő ECL Nyelvvizsgahely.