Megyei katasztrófavédelmi verseny

Ajánlom

A Magyar Polgári Védelmi Szövetség és a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az idei tanévben „A tudás életet menthet!” mottóval hirdette meg általános és középiskolás kategóriában Országos Ifjúsági Katasztrófavédelmi versenyét. A városi fordulót általános iskolai kategóriában megnyerve, ezáltal Csongrád városát képviselve vett részt az Ópusztaszeren megrendezésre kerülő versenyen a BJG csapata. 

A megmérettetésen iskolánk hatodikosai elméletben és gyakorlatban adtak számot az elsajátított veszélyhelyzeti ismeretekről, illetve az embermentésben való jártasságról. 13 csapatból, a legfiatalabb indulóként, iskolánk csapata a második helyen végzett. A csapat tagjai: Bódi Ádám, Kátai-Benedek Hanna, Kovács Zsolt, Szabó-Bogár Lizett 6/f osztályos tanulók, felkészítő: Kátai-Benedek Beáta.

Iskolánk működő ECL Nyelvvizsgahely.