Pályázat biológiából, angol nyelvből, vagy matematikából kiemelkedően teljesítők számára

A Batsányi János Alapítvány Kuratóriuma a 2012/2013-as tanévben a következő pályázatokat írja ki a Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola tanulói részére:

Farkas György-díj

A díjra azok a tanulók pályázhatnak, akik kiemelkedő teljesítményt értek el biológiából vagy angol nyelvből. A pályázatot diákok adhatják be. A díj átadása a tanévzáró ünnepségen történik.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

-         az eddigi eredmények ismertetését,

-         a következő tanévre szóló terveket,

-         szaktanári ajánlást.

Havas Gyula-díj

A díjra azok a tanulók pályázhatnak, akik kiemelkedő teljesítményt értek el matematikából. A pályázatot diákok adhatják be. A díj átadása a tanévzáró ünnepségen történik.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

-         az eddigi eredmények ismertetését,

-         a következő tanévre szóló terveket,

-         szaktanári ajánlást.

Kérjük, hogy a pályázatokat nyomtatott és digitális formában Bíró Edit tanárnőnek adják le 2013. június 7-ig.