Diákparlamenti gyűlés 2017/2018

Ismét eltelt egy év és a megújult diákönkormányzatunk megrendezte éves parlamenti gyűlését. A 2017.10.25-i találkozón a felmerülő problémákra/ötletekre rögtön vagy folyamatban lévő megoldás született.

A megbeszélést egy felmérés előzte meg, ahol az osztályok hasznos javaslatokkal álltak elő.

Véleményeket alkottunk az iskola jelenlegi működéséről, erősségeiről, fejlesztendő területeiről, illetve hasznos ötleteket kaptunk a diákönkormányzat éves programjaihoz. Újabb programjavaslatok születtek és ezt próbáljuk megvalósítani, illetve színesebbé tenni akár az eddigi terveinket is.

Kiemelten kezeltük a kerékpáros közlekedés fontosságát, a tisztaság megtartását, a házirend betartását és az iskola állagmegóvását. Köszönjük a támogató részvételét minden DÖK tagnak.